II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Malborskiego (ZDJĘCIA)

  • 03.07.2019, 14:10
  • opr. red.
II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Malborskiego (ZDJĘCIA) fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

Wśród ośmiu drużyn, które wzięły udział w drugiej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Malborskiego, najlepsza okazała się drużyna 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

To druga edycja turnieju, który 29 czerwca odbywał się na dwóch boiskach stadionu przy Parkowej. Do turnieju zakwalifikowano 10 drużyn, lecz na mistrzostwa organizowane przez Starostwo Powiatowe w Malborku nie dotarły dwie – Olimpia Elbląg i drużyna Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim. Piłkarze rywalizowali w dwóch grupach. W grupie „A” znaleźli się: 22 BLT, Komenda Powiatowa Policji w Malborku, Starostwo Malbork i sędziowie Pomorskiego ZPN. W grupie „B” natomiast: odboje Pomezanii, oldboje Błękitnych Stare Pole, Komenda Powiatowa PSP Malbork, Urząd Miasta Malborka. Zwycięzcy z grupy „A” - żołnierze z 22 BLT w Malborku, spotkali się w finale z najlepszą drużyna grupy „B”, czyli drużyną Komendy Powiatowej PSP Malbork. Tomasz Owsianik z drużyny żołnierzy strzelił strażakom gola decydującego o ostatecznym zwycięstwie w turnieju. Trzecie miejsce w turnieju zajęli Sędziowie, którzy pokonali 2:1 oldbojów Błękitnych Stare Pole.

Klasyfikacja końcowa: 1. 22 BLT, 2. KP PSP Malbork, 3. Sędziowie Pomorskiego ZPN, 4. Oldboje Błękitnych. Pozostałe drużyny nie rozgrywały pojedynków o konkretne lokaty i wszystkie zajęły miejsca 5-8.

Królem strzelców został Mateusz Zbieg (drużyna sędziów), najlepszym bramkarzem - Kacper Jachimowski (KP PSP), a najlepszym zawodnikiem turnieju - Marek Marcinkowski (22 BLT).

fot. Tomasz Sułkowski

opr. red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe