Sobota, 19.10.2019

Bursztynki sucesami zakończyły rok taneczny 2018/19

  • 19.06.2019, 12:10
  • Celina Pacanowska
Bursztynki sucesami zakończyły rok taneczny 2018/19 Fot. „Bursztynki”
Podziel się:
Oceń:
15 czerwca 2019 roku, cała ekipa zespołu Bursztynki oraz 30+ wyjechała na ostatni już Festiwal Tańca BIAŁOBRZESKI DANCE ART do Nowego Dworu. Zespoły nasze prezentowały siedem układów, dziewięć solówek i jeden-duet.

Ogółem BURSZTYNKI,CALINECZKI i KRASNALE zdobyły; pięć pierwszych miejsc, dwa drugie raz dwie trzecie lokaty, a także jedno wyróżnienie. W duecie do 11 lat KAJA REJ i HANIA RYŚ zdobyły I-miejsce, w solo do 11 lat natomiast, na 30 osób do finału dostała się Karolina Kozikowska. W tańcu klasycznym 12-15 lat, II-miejsce wytańczyła Martyna Kraske, a III-miejsce - Lena Kaczyńska. BURSZTYNKI MAX 30+ zdobyły I-miejsce. Po raz pierwszy w tej kategorii były solówki, naszą grupę prezentowały: Alicja, Agnieszka i Małgorzata. Nasze mamy uplasowały się na IV,V i VI miejscu. Brawo za odwagę i pierwsze sukcesy! Dziękuję wszystkim tancerzom a rodzicom za pomoc.

16 czerwca 2019 cała rodzina BURSZTYNKOWA zakończyła wspaniałym piknikiem rok taneczny. Podsumowując sezon taneczny, BURSZTYNKI były na 11 Festiwalach i zdobyły; 48 miejsc pucharowych, 5-IV; 9-V; 3-VI; 3-VII oraz dwie nagrody pieniężne. Myślę iż był to bardzo udany i roztańczony rok szkolny.

Dziękuję Radzie Rodziców a szczególnie Mariuszowi Zawadzińskiemu za zorganizowanie zakończenia. Dziękuję bardzo Karolinie Raczkowskiej, Dominice Zawadzińskiej, Jagodzie Hawryszkiewicz, Aleksandrze Musielak i Katarzynie Giza za pomoc przy malowaniu buziek nie tylko dzieciom ale również rodzicom. Dziękuję Michałowi Siemaszkiewicz za wspaniałą muzykę. Niespodzianką dla wszystkich była - CieKawa Klubo Kawiarnia –która wypiekała wszystkim pyszne gofry bąbelkowe z dodatkami. Dziękuję raz jeszcze za cały rok ciężkiej pracy, życząc wszystkim miłego i zasłużonego wypoczynku.

Fot. „Bursztynki”

Celina Pacanowska

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe