Uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta i powitanie jego następcy

  • 10.05.2019, 08:29
  • fot. KPP Malbork
Uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta i powitanie jego następcy fot. KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

8 maja 2019 roku w malborskiej komendzie, odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku, nadkom. Jacka Konkola oraz wprowadzenia na to stanowisko jego następcy nadkom. Krzysztofa Borkowskiego.

W środę o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku odbyła się uroczysta odprawa, podczas której pożegnaliśmy Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Malborku nadkom. Jacka Konkola, który po 23 latach pełnienia służby przeszedł na emeryturę. W uroczystości uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura, Komendant Powiatowy Policji w Malborku insp. Michał Zapolski, kadra kierownicza malborskiej komendy oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych i zaprzyjaźnionych służb.

Po złożeniu meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewie Pachurze przez dowódcę uroczystości, kom. Tomasza Czerwińskiego, wręczono rozkazy personalne komendantom i tym samym wprowadzono na stanowisko pełniącego obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku, nadkom. Krzysztofa Borkowskiego dotychczasowego Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego malborskiej komendy. . 
Nadkom. Jacek Konkol, podziękował za dotychczasową służbę zgromadzonym funkcjonariuszom oraz skierował słowa podziękowania do zaproszonych gości za wieloletnią współpracę w zapewnieniu bezpieczeństwa na terenie powiatu malborskiego.
Po uroczystych przemowach przyszedł czas na podziękowania i życzenia dla odchodzącego komendanta oraz gratulacje dla jego następcy. Zaproszeni goście, w ciepłych słowach pożegnali i podziękowali nadkom. Jackowi Konkolowi za wszystkie działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu malborskiego, ale również powitali i złożyli gratulacje nadkom. Krzysztofowi Borkowskiemu z otrzymanego awansu.

fot. KPP Malbork

fot. KPP Malbork

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe