Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

  • 09.05.2019, 09:15
  • (opr. red. info: Stowarzyszenie „Oś”)
Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

Już po raz czwarty Malborskie Stowarzyszenie OŚ wraz z partnerem Muzeum Zamkowym w Malborku zorganizowało Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej. Oferta sprzedawców przyciągała i mieszkańców i turystów, o tej porze roku licznie odwiedzających nadnogacki zamek.

Jarmark, jak co roku, odbywał się na Wałach von Plauena w dniach 1-3.05.2019 roku, w godz. 10-19. Swoje towary wystawiło wielu kolekcjonerów, miłośników starych przedmiotów i rękodzielników z całej Polski. Projekt dofinansowano z budżetu miasta Malborka.

Odwiedzający w tych dniach zamkowe tereny goście mogli podczas targu sprzedać lub wymienić rzeczy, i to nie tylko używane. Ponadto wystawcy zaprezentowali książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie i wiele wiele innych ciekawostek. Nawet jeśli niczego się nie kupiło, to wiele przedmiotów, szczególnie dawnej sztuki i rzemiosła oraz wiele „staroci” i tak cieszyły oko. Dla zmęczonych krzątaniną pośród straganów czekał „bufet” z regionalnymi daniami i napojami.,

fot. Tomasz Sułkowski

(opr. red. info: Stowarzyszenie „Oś”)

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe