„Wielki Bigos Talentów - Talent Show!!!”

  • 28.03.2019, 09:22
  • (opr. red.)
„Wielki Bigos Talentów - Talent Show!!!” fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 23 marca na auli „siekiewiczówki” rzeczywiście był niezły bigos – w "Wielkim Bigosie Talentów - Talent Show!!!” zorganizowanym w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego Junior wzięło udział prawie 40 wykonawców, do których wliczyć należy prócz solistów, także duety i zespoły.

Projekt zrealizowała młodzież z I LO za co przed samym rozpoczęciem wydarzenia otrzymała ona podziękowania od swojej opiekunki Marii Seibert oraz dyrektor I LO - Hanny Lalak. Impreza pod nazwą „Wielki Bigos Talentów – Talent Show!!!” odbyła się. Pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Malborskiego i Burmistrza Miasta Malborka odbył się przegląd talentów. Swoje popisy dali tancerze, recytatorzy, wokaliści, była też gimnastyczka,a nawet cheerleaderka i malarka. W skłądzie jury zasiedli m.in. Tadeusz Seibert, Jacek Suchiński Wojciech Stobba i przewodniczący Rady Miasta Malborka Paweł Dziwosz.

fot. Tomasz Sułkowski

(opr. red.)

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe