Poniedziałek, 20.05.2019

Malborscy policjanci na targach edukacyjnych

  • 15.03.2019, 14:25
  • KWP Gdańsk
Malborscy policjanci na targach edukacyjnych fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Targi odbyły się na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Podczas spotkania osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały wszelkie informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji. Chętni mogli zapoznać się również ze specyfiką służby w poszczególnych pionach.

Wczoraj w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku policjanci z malborskiej komendy uczestniczyli w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Przedsięwzięcie to adresowane było do młodzieży i do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem sylwetki zawodowej. Podczas spotkania mundurowi promowali swój atrakcyjny zawód zachęcając uczestników do wstąpienia w szeregi Policji.

Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Malborku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Policjanci opowiadali o zaletach służby w Policji i specyfice pracy w różnych pionach. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w Policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach naszej formacji.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe