Poniedziałek, 20.05.2019

Stypendia burmistrza za wysokie oceny w nauce rozdane (ZDJĘCIA)

  • 14.03.2019, 07:52
  • (op.red.)
Stypendia burmistrza za wysokie oceny w nauce rozdane (ZDJĘCIA) fot. Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
Stypendystów do diamentów przyrównał burmistrz Marek Charzewski, który 11 marca w auli Szkoły Podstawowej nr 5 uroczyście wręczał uczniom malborskich szkół stypendia za wysokie oceny w nauce.

Burmistrz przypomniał jednak, że jest coś cenniejszego niż diament – to diament oszlifowany, czyli brylant. Teraz swoje zdolności, możliwości uczniowie jeszcze szlifują, „by na końcu swojej drogi edukacyjnej stać się tymi brylantami, tymi wyjątkowymi ludźmi o wyjątkowej wiedzy” - podsumował malborski włodarz.

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium w kwocie 500 zł, musieli uzyskać w pierwszym semestrze średnią ocen 5,3 i mieć wzorowe zachowanie. Z każdym rokiem takich uczniów Malborku przybywa. Na uroczystości był też obecny Paweł Dziwosz - przewodniczący Rady Miasta, który razem z burmistrzem wręczał stypendia dzieciom i młodzieży.

Poniżej publikujemy pełną listę uczniów, którzy otrzymali stypendium Burmistrza Miasta Malborka za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce w roku szkolnym 2018/2019.

fot. Tomasz Sułkowski

(op.red.)

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe