Sobota, 24.08.2019

Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Malborka Pośpiechtrans Cup 2019

  • 27.02.2019, 14:13
  • red.
Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Malborka Pośpiechtrans Cup 2019 fot. Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
23 lutego odbyła się druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Malborka „Pośpiech Trans”. W zawodach wzięło udział 12 drużyn, łącznie około 15 dzieci.

W turnieju, który rozegrany został w hali sportowej SP 5 wzięły udział trzy drużyny Pomezanii Malbork z rocznika 2009. Rywalizowały z zespołem z Kaliningradu, ale także z zespołami KP Starogard, Beniaminka Starogard, Concordii Elbląg, drużyną ze Skarszew i szkółki piłkarskiej z Sopotu, a także z młodymi zawodnikami Żuław Nowy Dwór Gdański i Gryfa Tczew. Dla młodych zawodników szczególne znaczenie miało to, by grać w duchu fair play. Puchar PośpiechTRANS Cup zdobyła drużyna Beniaminka Satrogard Gdański.

Organizatorami sportowej imprezy byli trenerzy i rodzice z grupy rocznikowej 2009 w MOP Pomezania Malbork. Głównym sponsorem turnieju jest firma PośpiechTRANS. Burmistrz Malborka objął patronat nad imprezą.

(red., www.pomezania.pl/)

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Beniaminek Starogard Gd.
2. Sopocka Akademia Piłkarska
3. Gryf Tczew
4. Concordia Elbląg
5. KP Starogard Gd.
6. Kaliningrad
7. Pomezania A
8. Żuławy Nowy Dwór Gd.
9. Wietcisa Skarszewy
10. Pomezania C
11. Pomezania B
12. Hubertus Biały Bór

fot. Tomasz Sułkowski

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe