Koncert „Trzech Tenorów i Kobieta …”

  • 19.02.2019, 07:37
  • red.
Koncert „Trzech Tenorów i Kobieta …”

Podziel się:

Oceń:

Piotr Bracichowicz, Sylwester Targosz – Szalonek, Romuald Spychalski oraz Anna Jurczyńska wystąpią w koncercie z okazji Dnia Kobiet.

W programie koncertu znajdują się najpiękniejsze arie z operetek, uwielbiane przez publiczność porywające popisowe pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, niezapomniane piosenki z repertuaru światowego oraz popisowe "zbiorówki" tenorowe oparte na doskonale znanych przebojach Jana Kiepury. Koncert Trzech Tenorów to dwie godziny świetnej zabawy oraz solidna dawka humoru!

Widzowie usłyszą utwory takie jak m.in. pieśni "O, sole mio!", "Granada", "Torna a Surriento", "Funiculi funicula", "Cielito lindo", "Brunetki, blondynki", "Nonin, ach uśmiechnij się" piosenki "Volare", "Besame mucho", "Delilah", "Tak całkiem bez dziewczątek" z operetki "Księżniczka Czardasza" Emmericha Kalmana, "Yokohama" z operetki "Wiktoria i jej Huzar Paula Abrahama, duet Boniego i Ferryego "Artystki z Varietee" z operetki "Księżniczka Czardasza" Emmericha Kalmana.

Anna Jurczyńska zabierze Widzów w świat musicalu i muzyki filmowej. W jej wykonaniu usłyszymy m.in. song z musicalu "Nędznicy", "Kabaret" , piosenki z filmów i znane hity z repertuaru artystów takich jak m.in. Celine Dion czy Whitney Houston.

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji (Szpital Jerozolimski, Szkoła Łacińska). Koncert odbędzie się w przyziemiu Karwanu 8 marca o godzinie 18:00

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe