Poniedziałek, 20.05.2019

Wystawa malarstwa w Novej Galerii MCKiE

  • 18.02.2019, 10:17
  • (red.)
Wystawa malarstwa w Novej Galerii MCKiE fot. Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
6 lutego w Szpitalu Jerozolimskim odbył się wernisaż malborskich artystów Anny, Jacka, Agnieszki i Beaty Albrechtów.

Zaprezentowane obrazy są najnowszymi dziełami malarskimi w dorobku artystów To podsumowanie ostatnich dwóch lat wytężonej pracy twórczej, we wspólnym rodzinnym gronie, prawdziwie „malarskiego” domu państwa Albrechtów. Jacek i Anna są małżeństwem i rodzicami , Agnieszki i Beaty, które inspirowane twórczym życiem swoich niezwykłych rodziców podzielają wraz z nimi zamiłowanie do malarstwa. Licznie przybyli na otwarcie wystawy przyjaciele rodziny i miłośnicy sztuki.

Prace malarskie Anny, Jacka, Agnieszki i Beaty Albrechtów, można będzie oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.30, a w środy – uwaga – od 9.00 aż do godziny 19.00.

Zapraszamy!

fot. Tomasz Sułkowski

(red.)

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe