Czwartek, 23.05.2019

"Fairy Funny Tales" po raz kolejny bawiło malborskich przedszkolaków

  • 18.02.2019, 10:16
  • (red.)
"Fairy Funny Tales" po raz kolejny bawiło malborskich przedszkolaków www.facebook.com/fairyfunnytales/
Podziel się:
Oceń:
6 lutego w Przedszkolu nr 8 w Malborku młodzi widzowie uczyli się bawiąc na spektaklu Kopciuszka z elementami języka angielskiego. Odbył się również quiz, w którym zadawano dzieciom pytania o treść bajki i o angielskie słówka, które padły w trakcie spektaklu. Na koniec wszyscy uczestnicy odcisnęli palce na planszy i otrzymali słodką niespodziankę.

"Fairy Funny Tales" to projekt realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii" - pięcioro uczniów z malborskich szkół ponadgimnazjalnych: Martyna Romaniak, Patrycja Trzcińska, Martyna Baranowska z I LO, a także Wiktoria Tuńska z II LO oraz Michał Gorczyński z ZSP3. Patrycja Trzcińska, Martyna Baranowska z I LO, Wiktoria Tuńska z II LO i Michał Gorczyński z ZSP3. Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Grupa tak charakteryzuje swoje działania: „Wystawiamy przedstawienia teatralne bajek z dawnych lat, popularyzujemy naukę języka angielskiego i pokazujemy dzieciom lepszą formę spędzania wolnego czasu niż korzystanie ze smartfonów, rozwijając w nich zainteresowanie teatrem”.

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

Najbliższe wydarzenia grupy "Fairy Funny Tales" odbędą się w elbląskich przedszkolach.

-18 lutego Przedszkole nr 24

-19 lutego Przedszkole nr 26

-21 lutego Przedszkole nr 17

-22 lutego Przedszkole nr 13

(red.)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe