AmnestiA, Manipulation i Morbus przybyli!

  • 15.02.2019, 07:42 (aktualizacja 15.02.2019, 07:53)
  • red.
AmnestiA, Manipulation i Morbus przybyli! fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

9 lutego br. do malborskiej Alternatywy wtoczyli się z łoskotem trzej jeźdźcy apokalipsy: rozpędzona metalowa machina AmnestiA, death metalowa Manipulation i obracający wszystko w popiół Morbus.

Muzycy zapowiedzieli, że wszędzie tam, gdzie pojawią się na swojej koncertowej trasie „Reborn 2019”, nastąpi destrukcja. Malborscy widzowie zgromadzeni w klubie Alternatywa mogli się o tym przekonać na własne oczy, a przede wszystkim uszy. „Pancerna pięść z północnego wschodu” siała zniszczenie na sobotnim koncercie. Muzycy Amnestii przybyli z Olecka, Manipulation z Gołdapii, a Morbus z Olsztyna.

fot. Tomasz Sułkowski

red.

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojtek
Wojtek 10.08.2019, 10:33
szkoda, że nie ma w tym artykule nawet jednego zdjęcia organizatorów całej trasy, w tym tego koncertu, czyli zespołu AmnestiA...

Pozostałe