Sobota, 24.08.2019

Ferie Zimowe 2019 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu

  • 05.02.2019, 08:31
  • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Ferie Zimowe 2019 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu
Podziel się:
Oceń:
Z okazji nadchodzących ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do uczestnictwa w wielu ciekawych wydarzeniach integrujących dzieci, młodzież, a także dorosłych mieszkańców. W programie ferii z GOKIS znalazły się m.in. warsztaty artystyczne, muzyczne, instrumentalne, kulinarne oraz fotograficzne. Zaplanowano również wyjazdy do kina, na lodowisko, kręgle, a także do Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopys World. W planach jest również kulig z konnym zaprzęgiem, zakończony biesiadą przy ognisku oraz bale karnawałowe dla najmłodszych mieszkańców gminy.

W ferie nie zabraknie także atrakcji dla sympatyków aktywności sportowych. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku zaplanowano lekkoatletyczny turniej multimedialny, a tydzień później odbędzie się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Miłoradz.

Nowością będą zajęcia integracyjne w ramach tzw. podróży w wirtulaną rzeczywistość. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywne Kończewice zaprosimy mieszkańców do zabawy z użyciem konsoli PS 4 i Google VR dzięki, której przeniesiemy uczestników do innej rzeczywistości, będziemy zwiedzać podwodny świat, zobaczymy stworzenia żyjące na dnie oceanu. Dla odważniejszych proponujemy spotkanie z rekinami, ponadto każdy stanie przed szansą wcielenia się w kierowcę samochodu wyścigowego czy w rolę kowboja na strzelnicy – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. Realizacja tej atrakcji będzie możliwa dzięki wsparciu Pana Przemysława Pawlika.

Na zakończenie ferii odbędą się również ogniska z poczęstunkiem, a także szereg gier i zabaw sportowych w plenerze.

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są przez pracowników GOKIS we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy, gdzie można uzyskać wszystkie szczgółowe informacje dot. planowanych wydarzeń.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe