(ZDJĘCIA) Pomka Cup 2019

  • 30.01.2019, 10:15
  • Radosław Rabenda Prezes MOP Pomezania Malbork
(ZDJĘCIA) Pomka Cup 2019 Fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

VI już edycja turnieju Pomka Cup 2019 przebiegła bardzo sprawnie. Cały zarząd klubu stanął na wysokości zadania . Wspólnymi siłami zaplanowaliśmy i przeprowadziliśmy ten coroczny turniej.

 W tym roku mieliśmy większe wyzwanie ponieważ zainteresowanie turniejem przerosło nasze oczekiwania. W ciągu kilku dni chęć udziału zgłosiło się ponad 20 zespołów. Do tej pory zawody organizowane były dla 12 drużyn. Podjęliśmy decyzję, że w tym roku dopuścimy do rozgrywek aż 16 drużyn. Udało nam się ustawić grafik w ten sposób żeby turniej mógł się odbyć w jeden dzień.

                Jesteśmy zadowoleni z poziomu rozgrywek i myślę, że kibice mogli obejrzeć „kawałek” dobrego halowego futbolu. Frekwencja na trybunach dopisała i to motywuje nas do tego żeby w przyszłych latach także podejmować się organizacji tej imprezy.

                Przy okazji dziękuję Dyrekcji Szkoły Podstawowej SP5 za udostępnienie hali sportowej oraz burmistrzowi Markowi Charzewskiemu za objęcie patronatem naszego turnieju.

Radosław Rabenda Prezes MOP Pomezania Malbork

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe