Robert Moskwa na rozdaniu nagród „Doroty 2019”

  • 25.01.2019, 08:00 (aktualizacja 25.01.2019, 08:12)
  • (opr.red.)
Robert Moskwa na rozdaniu nagród „Doroty 2019”

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Żuchowski zapraszają na Uroczystą Sesję Rady Gminy Miłoradz, która odbędzie się w sobotę 26 stycznia br. o godz. 14:00 w sali GOKIS przy ul. Głównej 54 w Miłoradzu.

W związku z uroczystą sesją odbędzie się gala rozdania nagród „Doroty 2019” dla osób bezinteresownie działających na rzecz lokalnej społeczności. Zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia za najpiękniejsze dekoracje świąteczne posesji na terenie gminy. Na wszystkich uczestników czekała będzie także degustacja potraw przygotowanych przez mieszkańców oraz koła gospodyń wiejskich w ramach corocznej akcji „Noworoczny Stół Gminy Miłoradz”.
Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gościa specjalnego, popularnego aktora Roberta Moskwy znanego m.in. z  serialu „M jak Miłość”, a także finalisty programu telewizyjengo „Jak Oni Śpiewają”

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.


„Ołówek” też będzie gościł Roberta Moskwę

Burmistrz Nowego Stawu oraz NCKiB zapraszają na recital aktora znanego m.in. z serialu „M, jak miłość.

W popularnym „Ołówku”, czyli w Galerii Żuławskiej w Nowym Stawie wszyscy chętni będą mogli zobaczyć występ Roberta Moskwy. Recital rozpocznie się 26 stycznia o godz. 17.00.

Wstęp wolny.

(opr.red.)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe