Niedziela, 25.08.2019

(ZDJĘCIA) Wystawa prac malborskiego artysty i biegacza Adama Remlajna.

  • 20.12.2018, 08:42
  • KD
(ZDJĘCIA) Wystawa prac malborskiego artysty i biegacza Adama Remlajna. fot. Tomasz Sułkowski Wystawa prac malborskiego artysty i biegacza Adama Remlajna.
Podziel się:
Oceń:
14 grudnia br. odbył się wernisaż prac mniej znanego malarza, a za razem biegacza, Adama Remlajna. Data wystawy prac jest nie przypadkowa, gdyż w tymże dniu artysta miał swoje święto.

Na niecodzienną wystawę połączoną z prezentacją multimedialną i oprawą muzyczną, zjawili się prawie wszyscy jego najbliżsi i znajomi. Prace przyciągnęły większą uwagę wszystkich przybyłych na tę okazję. Jak artysta sam podkreślił, jego prace są wytworem jego wyobraźni. Pierwszą inspiracją i jedyną, która zapoczątkowała podjęcie tworzenia dzieł, był obraz Salvadora Dalí, „Płonąca żyrafa”.

Pan Adam, swoje prace wystawia na sprzedaż, nie tylko po to, aby część poniesionych nakładów na twórczość się zwróciło, ale także chciałby spełnić jedno marzenie związane z bieganiem. Na Ukrainie jest organizowany Ultramaraton Bojko Trail, w którym artysta chciałby wziąć udział, lecz koszty są wysokie. Autor wystawy nie tylko maluje i biega, ale poświęca swój wolny czas na pisanie książki, o której tylko wspomniał w rozmowie z redaktorem. Oczywiście artysta zaprasza wszystkich chętnych do oglądania jego twórczości na portalu społecznościowym Facebook oraz do zakupu jego dzieł.

fot. Tomasz Sułkowski

KD

Zdjęcia (26)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe