Niedziela, 21.07.2019
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

„Sport łamie bariery” - obchody Europejskiego Tygodnia Autyzmu i Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

  • 12.12.2018, 14:31 (aktualizacja 12.12.2018, 14:35)
  • opr red
„Sport łamie bariery” - obchody Europejskiego Tygodnia Autyzmu i Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych fot. SOSW Malbork
Podziel się:
Oceń:
7 grudnia w Specjalnym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku odbyło się spotkanie z gościem a zarazem inicjatorem, Jakubem Tokarzem. Jest on pierwszym w historii kajakarstwa złoty medalista Igrzysk Paraolimpijskich w kajakarstwie z Rio de Janeiro w 2016 roku.

Spotkanie ma związek z obchodami Europejskiego Tygodnia Autyzmu i Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W czasie spotkania zaprezentowane zostały sukcesy wyjątkowego gościa, a każdy chętny mógł zobaczyć prawdziwy złoty medal Igrzysk Paraolimpijskich.

fot. SOSW Malbork

opr red

Zdjęcia (13)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe