Poniedziałek, 20.05.2019

W laboratorium wybitnej noblistki

  • 30.11.2018, 10:09 (aktualizacja 30.11.2018 10:12)
  • Piotr Olbryś, SOSW w Malborku
W laboratorium wybitnej noblistki Zdjęcia: Archiwum SOSW w Malborku Pomysłodawcy cyklu przygotowując scenografię zadbali o detale.
Podziel się:
Oceń:
MALBORK. W Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym od wielu lat w listopadzie odbywają się spotkania promujące sylwetki wielkich Polaków oraz ich zasług dla naszego kraju. Tym razem bohaterką była Maria Skłodowska-Curie.

Uczniowie Zespołów Edukacyjno- Terapeutycznych oraz klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy poznają biografie wybitnych rodaków w programie artystyczno- edukacyjnym przygotowanym przez ich koleżanki i kolegów. W obecnym roku szkolnym społeczność uczniowska zapoznała się z życiorysem oraz pracą Marii Skłodowskiej Curie, wybitnej polskiej noblistki.

Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej w rolę słynnej badaczki oraz jej męża Piotra wcielili się uczniowie z klasy III b Gimnazjum oraz II SSPdP, Paulina i Paweł. W krótkich scenach teatralnych przenieśli zgromadzoną publiczność w tajemniczy świat nauki i eksperymentów. Następnie w specjalnie zaaranżowanym laboratorium, pani Monika, nauczyciel fizyki i chemii, przeprowadziła ciekawe doświadczenia, przybliżając uczniom tajniki tych pasjonujących dziedzin nauki.

Piotr Olbryś, SOSW w Malborku

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe