Czwartek, 17.01.2019

Nagroda Baszty Maślankowej - organizatorzy przedłużyli przyjmowanie nominacji

  • 7.11.2018, 09:40 (aktualizacja 07.11.2018 09:43)
  • red.
Nagroda Baszty Maślankowej - organizatorzy przedłużyli przyjmowanie nominacji Tomasz Sułkowski Nagrody Baszty Maślankowej zostaną wręczone po raz dziewiąty.
Podziel się:
Oceń:
Kto spóźnił się i do 5 listopada nie złożył wniosku w konkursie o Nagrodę Baszty Maślankowej może odetchnąć. Swoje propozycje można przesyłać do 9 listopada (piątek) do godz. 23.59.

Wnioski można przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected], należy jednak pamiętać o dostarczeniu podpisanego wniosku na pół godziny przed rozpoczęciem gali wręczenia nagród, a więc do godz. 16.30 15 listopada (czwartek). Impreza w tym roku odbędzie się w Karwanie w Muzeum Zamkowym.

Wnioski można dostarczyć również w wersji papierowej do Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kościuszki 54 (Muzeum Miasta Malborka, oranżeria) do 9 listopada (piątek) do godz. 18.

Konkurs ma już dziewięcioletnią tradycję, a jego ideą jest integracja środowisk dla dobra wspólnego oraz wyrażenie podziękowań dla wolontariuszy działających na rzecz lokalnego środowiska.
- Celem jest wyróżnienie osób, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji oraz firm, dla których społeczne zaangażowanie ma sens szczególny - informują organizatorzy. – Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, firmy i instytucje z Malborka oraz powiatu malborskiego.
Nagrody będą przyznane przez niezależną kapitułę, do której zostaną zaproszeni m.in. laureaci poprzednich edycji tej nagrody. Kapituła ta może zaprosić do udziału z głosem doradczym w posiedzeniach przedstawicieli innych środowisk: biznesu, artystów, mediów itd.
Będą cztery kategorie. Najlepszy projekt - nagroda zespołowa dla organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub instytucji za realizację akcji, programu, projektu na rzecz społeczności lokalnej (w różnych dziedzinach: pomocy i opieki społecznej, promocji zdrowia, różnych form edukacji, kultury, sportu itd.). Osobowość NGO to nagroda indywidualna. Trzecia to Mecenat, czyli nagroda zespołowa dla przedsiębiorstwa za wsparcie akcji, programu, projektu realizowanego we współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi instytucjami. Oraz Wolontariusz, nagroda dla szczególnie zaangażowanego wolontariusza.
Do nagrody można zgłosić swoją organizację, członka, wolontariusza, albo wskazać inne kandydatury. Nominować można więcej niż jedną osobę lub organizację we wszystkich kategoriach, wymagane jest jednak wypełnienie oddzielnych wniosków.
Więcej na temat konkursu można przeczytać na os-malbork.blogspot.com oraz na stronach Urzędu Miasta (www.malbork.pl) oraz Starostwa Powiatowego w Malborku (www.powiat.malbork.pl).

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe