Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Otwarte spotkanie malborskiej Rady Gospodarczej

  • 13.09.2018, 07:59 (aktualizacja 13.09.2018 08:00)
  • as
Otwarte spotkanie malborskiej Rady Gospodarczej
Podziel się:
Oceń:
20 września (czwartek) o godz. 13 w malborskim magistracie odbędzie się otwarte posiedzenie Rady Gospodarczej.

Rada Gospodarcza przy Burmistrzu Miasta Malborka powstała trzy lata temu, by doradzać włodarzowi w sprawach dotyczących przedsiębiorstw i budowania dobrych relacji między podmiotami a władzą.

Najbliższe wrześniowe spotkanie ma mieć charakter otwarty, a zapraszają na nie burmistrz Marek Charzewski i Jarosław Filipczak, przewodniczący Rady Gospodarczej.

W programie m.in. informacja na temat miejscowych planów zagospodarowania i najważniejszych inwestycji, zarówno publicznych, jak i prywatnych, które są i będą realizowane w mieście. Natomiast o wsparciu dla przedsiębiorstw mówić będzie Grzegorz Gałczyński z Departamentu Rozwoju Gospodarczego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie.

 

as

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe