Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Objazdowe Kino Visa w Malborku - wkrótce projekcje, są już bilety

  • 12.09.2018, 08:17 (aktualizacja 12.09.2018 08:35)
  • red.
Objazdowe Kino Visa w Malborku - wkrótce projekcje, są już bilety
Podziel się:
Oceń:
W Internecie wystartowała już przedsprzedaż biletów on line na wizytę Objazdowego Kina Visa w Malborku, która została zaplanowana na 17 września (poniedziałek). Filmy będą wyświetlane w siedzibie Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw, ul. Grunwaldzka 16-18.

W końcu nie trzeba będzie wyjeżdżać z miasta, by obejrzeć film na dużym ekranie, bo to kino przyjedzie do Malborka. 17 września będzie można obejrzeć cztery produkcje: „Księżniczka i smok” (seanse o godz. 10 i 14.30), „Kamerdyner” (seanse o godz. 11.30 i 18), „Juliusz” (godz. 16) i „Zakonnica” (godz. 20.40).

Repertuar wraz z linkami do przedsprzedaży znajdziecie Państwo na: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/104.

Warto wiedzieć, że dla wszystkich miłośników kina obowiązuje aż 25 proc. zniżki przy płatności kartą Visa. Promocja obejmuje zakup biletów i zestawów w barku kinowym przed seansami. Niektórzy pytają, czy będzie można kupić bilet przed projekcją. Odpowiadamy: tak, kasa biletowa będzie czynna również na miejscu.

Można również rezerwować bilety telefonicznie pod nr. tel. (22) 357 78 00 od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 15.

 

Opisy filmów

„Księżniczka i smok”

Animacja, familijny, 2D z polskim dubingiem, bez ograniczeń wiekowych. Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku), czas trwania: 75 minut

Edyta Herbuś jako księżniczka Basia z baśniowej krainy! W każdym z nas drzemie dziecko, które uwielbia baśnie i przygody. Już jesienią trafi do kin jedna z takich uroczych historii: „Księżniczka i smok”.

W przeddzień swoich siódmych urodzin, Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy.

„Kamerdyner”

Dramat historyczny, od 13 roku życia. Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy, czas trwania: 145 minut.

Film Filipa Bajona, to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. W kinach od 21 września.

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan). Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka von Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, sprawia, że von Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców narasta niechęć i nienawiść. Wybucha II wojna światowa. W Lasach Piaśnickich naziści dokonują mordu na ludności cywilnej – pierwszego ludobójstwa tej wojny.

„Juliusz”

Komedia, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 91 minut.

„Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

„Zakonnica”

Horror, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 96 minut.

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w Obecności 2. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

red.

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe