Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Już w ten weekend XXIV Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

  • 6.09.2018, 08:41 (aktualizacja 06.09.2018 08:44)
  • as
Już w ten weekend XXIV Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu podr.pl
Podziel się:
Oceń:
8 i 9 września (sobota i niedziela) odbędzie się jesienna edycja targów ogrodniczych w Starym Polu. To ważna impreza dla wszystkich, którzy chcą mieć własny piękny ogród. W jednym miejscu znajdą wszystko, by to marzenie się spełniło.

Targi to okazja do zaprezentowania się firm z całego kraju, oferujących m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny cebulowe oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na liście wystawców nie zabraknie producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Spodziewane są również firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

- Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty czwarty – informuje w zaproszeniu Antoni Hajdaczuk, dyrektor staropolskiego oddziału Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Jesienne targi to nie tylko stoiska handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Podczas Targów odbędzie się XXIII Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (od dwóch lat trwający dwa dni), który zapewni nam wiele atrakcji artystycznych.

Jak co roku targom towarzyszy także wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

- Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka” - zapowiada Antoni Hajdaczuk. - Mamy nadzieję, że bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu w Starym Polu i zachęci do zakupów. Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z kraju i z zagranicy oraz gości i mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

as

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe