W niedzielę pojadą szlakiem celników

  • 29.08.2018, 09:26 (aktualizacja 29.08.2018, 09:38)
  • as
W niedzielę pojadą szlakiem celników Tomasz Sułkowski Komandorem rajdu jest Bogdan Mąder. Chętni mogą się z nim kontaktować.

Podziel się:

Oceń:

Oddział Przewodnicki PTTK im. Stefana Dubyny w Malborku zaprasza wszystkich chętnych na VII Rajd Rowerowy "Szlakiem Polskich Inspektorów Celnych Wolnego Miasta Gdańska". Impreza odbędzie się 2 września (niedziela).

Trasa rajdu wiedzie z Malborka przez Nowy Staw, Lichnowy do Szymankowo i stamtąd powrót do Malborka. Łącznie to ok. 40 km. –Zbiórkę zaplanowano w Kałdowie przy Pomniku Celników Polskich o godz. 9.

Organizator zapewnia: opiekę przewodnika turystycznego, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc, potwierdzenie punktów do Kolarskiej Odznaki Turystycznej PTTK. Tempo jazdy, jak zwykle, będzie dostosowane do możliwości uczestników rajdu.
Wszelkich informacji udziela Bogdan Mąder, komandor rajdu pod nr tel. 603 762 922. Można też wysłać e-mail: [email protected]
Impreza została dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Malborku.

as

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe