Wtorek, 18.12.2018

Seniorzy rywalizowali na wędkarskich zawodach

  • 8.08.2018, 07:49
  • as
Seniorzy rywalizowali na wędkarskich zawodach Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
Wieloletnim zwyczajom stało się zadość i wędkarze z malborskiego koła nr 23 rywalizowali w zawodach spławikowych dla seniorów.

Wędkarze, którzy ukończyli 65 rok życia, zebrali się nad stawem Bogdana Adacha w Kałdowie w sobotę. Czterogodzinne zawody rozpoczęły się o godz. 8. Upalna pogoda nie odstraszyła zawodników. Do rywalizacji przystąpiło ich 34, w tym Elżbieta Aleksandrowicz, jedyna kobieta, która ostatecznie zajęła siódme miejsce w kwalifikacji końcowej

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork

Po zakończeniu części konkursowej okazało się, że spośród 34 uczestników, tylko 10 udało się złowić ryby. Były wśród nich takie słodkowodne gatunki, jak karp, karaś srebrzysty okoń i krąp.

Po podliczeniu punktacji najlepszy okazał się Zenon Orłowski, który uzyskał 1340 pkt, drugi był Eugeniusz Kowalewski, który zgromadził 1280 pkt, a trzeci - Stefan Kosianowski - 1100 pkt.

Miejsca poza podium zajęli: Andrzej Szymański - 900 pkt, Witold Kęska - 560 pkt i Tadeusz Lisowski – 420 pkt.

Najlepsi zawodnicy, którzy zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego, otrzymali puchary, dyplomy i akcesoria wędkarskie. Za kolejne trzy miejsca zawodnicy odebrali dyplomy i akcesoria, które przydadzą się podczas wędkowania. Nagrody wręczali: Zbigniew Chrzanowski, Krzysztof Krokwiński i Marek Wirkus.

as

Zdjęcia (43)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdzisław
Zdzisław 9.09.2018, 11:12
Bardzo fajnie że ktoś organizuje takie zawody wędkarskie dla uczestników naszego miasta i to jest super

Pozostałe