Sobota, 24.08.2019

Drugi turniej z cyklu Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej

  • 12.07.2018, 08:04
  • as
Drugi turniej z cyklu Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej Tomasz Sułkowski W ostatnią niedzielę aura sprzyjała siatkarzom. Czy w trzecim turnieju będzie podobnie?
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę pod siatką na miejskim kąpielisku spotkali się miłośnicy gry na piasku. Letnia rywalizacja w ramach Grand Prix Malborka odbywa się już po raz piętnasty.

Tym razem w zawodach uczestniczyły cztery zespoły. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W klasyfikacji po drugim turnieju najlepsza okazała się para Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 12 pkt, tuż za nimi Andrzej Andrzejewski, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 10 pkt, trzeci - Piotr Łazarski (Tczew), Łukasz Ciesielski (Malbork) – 8 pkt, a stawkę zamykali Sergiusz Kot i Bartłomiej Tabero (Elbląg) – 7 pkt.
Kto jeszcze nie zdążył zaprezentować swoich umiejętności na plaży nad Nogatem, wciąż może to zrobić. W kolejnych turniejach mogą zagrać zespoły, które do tej pory nie brały udziału w rywalizacji. Zgłoszenia przyjmowane są zawsze w dniu zawodów, tuż przed ich rozpoczęciem. Najbliższa okazja już 15 lipca (niedziela) o godz. 11.
Organizatorem XV Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku. Na stronie internetowej www.osir.malbork.pl znajduje się regulamin obowiązujący zawodników.

 

Klasyfikacja po dwóch turniejach:

1. Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 20 pkt

2. Piotr Łazarski (Tczew), Łukasz Ciesielski (Malbork) – 18 pkt

3. Andrzej Andrzejewski, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 17 pkt

4. Bartosz Więckiewicz, Bartek Sobstyl (Malbork) – 12 pkt

5. Sergiusz Kot, Bartłomiej Tabero (Elbląg) – 7 pkt

6. Damian Zemło, Kacper Szymula (Malbork) – 6 pkt

7. Kamil Tomczak, Paweł Szałkowski (Elbląg) – 5 pkt

8. Patryk Kasprzyk, Filip Rados (Malbork) – 4 pkt

as

Zdjęcia (41)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe