Zbiórka dla Bruna

  • 12.07.2018, 07:48 (aktualizacja 12.07.2018, 07:53)
  • as
Zbiórka dla Bruna Archiwum

Podziel się:

Oceń:

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Reks prowadzi internetową zbiórkę pieniędzy na stronie Pomagam.pl. Są potrzebne na leczenie Bruna, psa, który - jak się okazało - był tarczą do strzelania i ma w swoim ciele 30 kul.

- W ostatnich dniach lutego przed naszym płotem zaczął kręcić się czarny pies, z zerwanym łańcuchem u szyi. Po dwóch dniach, nie mogąc dłużej patrzeć, jak leży w śniegu i kręci się po ulicy – przyjęłam go pod swój dach – opowiada historię psiaka Alina Michalik. - Jako, że mam już psa, starzejącego się i schorowanego owczarka oraz trzy koty – nie myślałam o przygarnięciu kolejnego zwierzęcia, nie bardzo stać mnie na jego godne utrzymanie. Przy wsparciu Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks, rozpoczęłam poszukiwanie nowego, dobrego domu dla czarnuszka.
Nikt się po psa nie zgłaszał, a on tymczasem „wrastał” w nową rodzinę.
- W czerwcu, przy wsparciu Reksa, udaliśmy się z Brunem do malborskiej lecznicy, aby zdiagnozować przyczynę jego widocznego cierpienia. Prześwietlenie (RTG) wykazało, że Bruno jest naszpikowany śrutem. 30 sztuk maleńkich kul umiejscowionych w kościach, mięśniach
i pod skórą – tłumaczy Alina Michalik.
Wyniki badań przesłane zostały do Gdańska, w celu konsultacji. Już teraz jednak wiadomo, że Bruno będzie musiał jak najszybciej przejść operację, podczas której usunięte zostaną kule.

Więcej informacji i zbiórka na stronie pomagam.pl/BRUNOzKULAMIwCIELE.
 

as

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe