Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Nowy plan zagospodarowania przestrzennego Kałdowa

  • 11.07.2018, 06:59 (aktualizacja 11.07.2018 07:11)
  • AMS
Nowy plan zagospodarowania przestrzennego Kałdowa
Podziel się:
Oceń:
Od piątku można zapoznawać się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Kałdowa. Dokument dostępny jest w magistracie oraz na urzędowej stronie internetowej.

Jak informuje Urząd Miasta, z projektem opisującym na nowo zagospodarowania Kałdowa wraz z przygotowaną prognozą oddziaływania na środowisko będzie można zapoznawać się do 3 sierpnia (piątek). Natomiast przewidziana w procedurze uchwalania planu dyskusja publiczna, podczas której prezentowane będą planowane rozwiązania, odbywać się będzie 24 lipca (wtorek) w sali posiedzeń, która znajduje się na pierwszym piętrze urzędu od godz. 13 do godz. 17.

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi.
Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Miasta Malborka z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której dotyczy uwaga, w nieprzekraczalnym terminie do 17 sierpnia 2018 r. Pisma należy kierować na adres: Urząd Miasta Malborka, pl. Słowiański 5, 82-200 Malbork, lub w postaci elektronicznej, opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym przy pomocy ważnego, kwalifikowanego certyfikatu na adres mailowy: [email protected], bądź też opatrzonych podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.
Zgodnie z obowiązującym prawem, zgłoszone uwagi i wnioski będzie rozpatrywał burmistrz.

Aktualnie z projektem planu zagospodarowania Kałdowa można zapoznać się w Urzędzie Miasta, w pokoju nr 207. Kto nie zdąży przeczytać dokumentu w wersji papierowej w godzinach pracy urzędników, może to zrobić o dowolnej porze w domu. Tym bardziej, że przygotowywany do uchwalenia plan liczy sobie 96 stron. Można go znaleźć na stronie bip.malbork.pl. W zakładce Zagospodarowanie przestrzenne trzeba otworzyć „Plany miejscowe w trakcie procedowania”. Tam również znajduje się prognoza oddziaływania na środowisko.

AMS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe