Sobota, 24.08.2019

Puchar malborskiego starosty pojechał do Gdańska

  • 05.07.2018, 07:17
  • as
Puchar malborskiego starosty pojechał do Gdańska Tomasz Sułkowski Mirosław Czapla, starosta malborski (na zdjęciu z lewej), był pomysłodawcą i patronem turnieju piłki nożnej, jaki rozegrano w Malborku.
Podziel się:
Oceń:
Dziesięć zespołów walczyło o Puchar Starosty Malborskiego podczas turnieju piłkarskiego na stadionie przy ul. Parkowej w Malborku. Wygrali gdańszczanie, którzy w finale pokonali oldbojów Pomezanii Malbork.

W rozgrywkach zmierzyły się reprezentacje: Starostwa Powiatowego w Sztumie, Urzędu Miasta Malborka (w bramce burmistrz Marek Charzewski, w polu m.in. radni Paweł Dziwosz i Tomasz Klonowski), Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Malborku, 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, a także oldboje Lechii Gdańsk, oldboje Olimpii Elbląg, oldboje Pomezanii Malbork oraz zespół złożony z rodziców piłkarek Olimpico Malbork. Drużyny były podzielone na dwie grupy.

W finale w roli rywali wystąpili oldboje Pomezanii i Lechii. W meczu nie padła ani jedna bramka, a o zwycięstwie gdańskiego zespołu zdecydowały karne, które lepiej strzelała Lechia, wygrywając 2:1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Starostwa Powiatowego w Sztumie, pokonując KP PSP Malbork 5:1. Jak stwierdził pomysłodawca i patron turnieju, Mirosław Czapla, starosta malborski, pozostałe reprezentacje zajęły czwarte miejsce.

Po meczach odbędzie się koncert-spektakl Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy” z Ukrainy.

as

Zdjęcia (51)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe