Nowy klub miejskich radnych

  • 05.07.2018, 07:13 (aktualizacja 05.07.2018, 07:16)
  • AMS
Nowy klub miejskich radnych Tomasz Sułkowski Szefową nowego klubu została Bożena Piątkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Malborka.

Podziel się:

Oceń:

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radny Zenon Kowiel poinformował, że powstał nowy klub pod nazwą Malborska Liga Samorządowa. W jego skład weszła spora część radnych, która do pory działała pod sztandarem Porozumienia Obywatelskiego.

- W związku z rezygnacją z członkostwa w klubie następujących radnych: Jacek Markowski, Beata Komoszyńska, Zenon Kowiel, Robert Król, Ryszard Siekierski, Tadeusz Woźny, Bożena Piątkowska informuję, iż powołujemy klub radnych pod nazwą „Malborska Liga Samorządowa”. W skład klubu radnych wchodzą następujący radni na dziś: Beata Komoszyńska, Robert Król, Ryszard Siekierski, Tadeusz Woźny i Bożena Piątkowska jako przewodnicząca - stwierdził Zenon Kowiel.
- Rozstaliśmy się z pozostałymi radnymi. Jesteśmy otwarci, do Malborskiej Ligi Samorządowej mogą przystąpić inni radni. Jednocześnie informuję, że będzie to nasza organizacja, która zmierzy się w kampanii wyborczej, więc dzisiaj to jest zainicjowanie nowej nazwy – ogłosiła Bożena Piątkowska.

AMS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe