Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Dwaj tczewianie okradali myjnię samochodową w Malborku

  • 8.06.2018, 06:00
  • KPP Malbork
Dwaj tczewianie okradali myjnię samochodową w Malborku
Podziel się:
Oceń:
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do wrzutników z pieniędzmi na myjni samochodowej j oraz kradzieży butli gazowych i paliwa na stacjach benzynowych. Poszkodowani wycenili straty na prawie 3 tysiące złotych. Mężczyźni zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzuty. Funkcjonariusze nadal prowadzą działania, żeby odzyskać skradzione przedmioty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W ubiegłym miesiącu roku dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego na stacji paliw i kradzieży butli gazowych o łącznej wartości 790 złotych. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów, którzy wraz z technikiem kryminalistyki zrobili oględziny i zabezpieczyli ślady. Nad sprawą od początku pracowali także operacyjnie kryminalni. W wyniku szeroko zakrojonych działań funkcjonariusze ustalili dane osób podejrzewanych i ich zatrzymali. 

Włamywaczami okazali się dwaj mieszkańcy Tczewa w wieku 28 i 30 lat. Ponadto podczas przesłuchań mundurowi ustalili, że ci dwaj mężczyźni są sprawcami włamania do wrzutników na bilon na samoobsługowej myjni samochodowej na początku maja oraz kilkukrotnych kradzieży paliwa na jednej z malborskich stacji benzynowych. Poszkodowani wycenili straty łącznie na prawie 3 tysiące złotych. 

Mężczyźni przyznali się do popełnienia tych czynów i usłyszeli już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe