Stał na barierce na moście. Chciał popełnić samobójstwo.

  • 11.05.2018, 13:59
  • KWP Gdańsk
Stał na barierce na moście. Chciał popełnić samobójstwo. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj malborscy policjanci uratowali człowieka, który chciał popełnić samobójstwo. Około godziny 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał powiadomienie o mężczyźnie, który stał na barierce na moście samochodowym i chciał z niego skoczyć. Mundurowi ściągnęli mężczyznę z barierki na chodnik i wezwali służby ratunkowe. Mężczyzna jest pod opieką lekarzy.

Wczoraj około godziny 11.00 dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony, że na moście betonowym, na barierce stoi mężczyzna i chce skoczyć do rzeki. Natychmiast wysłał na miejsce dwa patrole policji. Policjanci na miejscu zastali mężczyznę, który stał na barierce i krzyczał, żeby się do niego nie zbliżać, bo skoczy. Wtedy jeden z policjantów zaczął rozmawiać z mężczyzną i przekonywać go, żeby zszedł z barierki . W rozmowie z mężczyzną dzielnicowy ustalił, że ma problemy osobiste i faktycznie chce targnąć się na swoje życie. W tym czasie drugi dzielnicowy był w stałym kontakcie z dyżurnym, który już koordynował akcję ratunkową powiadamiając straż pożarną i pogotowie ratunkowe, a patrolowcy w bezpiecznej odległości byli gotowi do wkroczenia do akcji.

W końcu dzielnicowemu po kilkunastominutowej rozmowie udało się przekonać mężczyznę, żeby podał mu rękę i wtedy został zdjęty z barierki. Mundurowi przekazali go ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe