Środa, 16.01.2019

Od 16 lat Rënk organizuje Ogólnopolską Wystawę Ogrodniczą „Wiosna w ogrodzie”.

  • 10.05.2018, 06:00
  • artykuł sponsorowany
Od 16 lat Rënk organizuje Ogólnopolską Wystawę Ogrodniczą „Wiosna w ogrodzie”.
Podziel się:
Oceń:
Nasze Wystawy wpisały się już z dużą stanowczością w terminarz cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Pomorza, a szczególnie Trójmiasta.

To zainteresowanie upiększaniem swoich ogrodów, balkonów oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że z każdym rokiem przybywa nam Wystawców i producentów oferujących coraz bogatszą paletę kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych.

Dodatkowym powodem, dla którego nasze Wystawy stały się tak popularne jest możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami roślin ozdobnych, którzy udzielają praktycznych rad, dotyczących uprawy i pielęgnacji sprzedawanych roślin. Tradycyjnie w Wystawach naszych bierze udział młodzież ze szkół średnich, prezentując autorskie projekty urządzania ogrodów. Zazwyczaj te grupy zostają nagrodzeni przez Komisję Konkursową i Klientów imprezy w konkursach ogłaszanych przez organizatorów.

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze Rënk ma doskonałe warunki do organizowania wystaw połączonych z możliwością dokonywania zakupów.

Utwardzone place, możliwość zaparkowania samochodu w sąsiedztwie miejsc wystawców, zadaszona duża część stanowisk wystawowych, czy nawet spora ilość wózków sprawiają, że niezależnie od pogody, zakupione rośliny można dowieźć do swoich samochodów.

Od kilku lat piknikowy charakter naszych imprez sprawia, że biorą w nich udział całe rodziny, a małe dzieci mogą spędzać czas na zorganizowanym specjalnie dla nich placu zabaw.

Wystawy ogrodnicze w Rënku są imprezami, w których w ostatnich latach uczestniczyło podczas jednego weekendu około 25-30 tysięcy osób.Taką okazję wykorzystują trójmiejscy Strażacy oraz Jednostka Policji, korzystając z naszego

Jako organizatorzy imprezy również w tym roku liczymy na sprzyjającą pogodę. Termin po przysłowiowej „Zimnej Zośce” nie powinien przynieść negatywnych niespodzianek atmosferycznych.

Zapraszając Państwa do Rënku na najbliższą, 16 edycję Wystawy zapewniamy, że obcując z najpiękniejszymi kwiatami i roślinami, pożytecznie spędzicie ten czas.

W dniach 18-20 maja 2018 r. odbędzie się XVI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Pomorskim Centrum Hurtowym Rënk.Wystawa przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Wstęp bezpłatny, opłata parkingowa za wjazd 3 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (10)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe