×
Niedziela, 24.03.2019

Poszkodowana kobieta i ruch wahadłowy

  • 20.03.2018, 09:03 (aktualizacja 20.03.2018 09:06)
  • (a.k)
Poszkodowana kobieta i ruch wahadłowy Archiwum PSP Malbork
Podziel się:
Oceń:
MALBORK. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek, 16 marca, o godz. 16.34, na skrzyżowaniu ulic Kotarbińskiego i Kwiatkowskiego w Malborku.

- Po dojeździe zastępów GBA 2,5/16 i GLBARt z JRG Malbork zastano stan po wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych – relacjonuje mł. bryg. Robert Licznerski z Państwowej Straży Pożarnej w Malborku. - Pojazdy znajdowały się na skrzyżowaniu dróg. Dwie osoby pozostały w samochodzie ford mondeo, reszta uczestników opuściła pojazdy o własnych siłach.

DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

Strażacy odłączyli od uszkodzonych pojazdów akumulatory i udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie, zgłaszającej uraz przeciążeniowy odcinka szyjnego kręgosłupa oraz obręczy barkowej prawej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki , poszkodowaną przejął zespół ratowników medycznych. Na odcinku objetym działaniem ratowniczym, na czas trwania akcji wprowadzono ruch wahadłowy.

Straty oszacowano na ok. 30 tyś zł. W zdarzeniu brały udział dwa zastępy z JRG Malbork

Akcja trwała ponad dwie godziny.

(a.k)

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe