×
Niedziela, 24.03.2019

Rudzik, dzięcioły i bogatki zaobrączkowane

  • 27.02.2018, 09:31 (aktualizacja 27.02.2018 09:34)
  • redakcja
Rudzik, dzięcioły i bogatki zaobrączkowane archiwum OTOP
Podziel się:
Oceń:
Akcja Karmnik w Parku Miejskim. Po pierwszej Akcji Karmnik zaobrączkowano 13 ptaków. Wśród nich znalazły się bogatka, 5 modraszek, 2 rudziki, 3 kosy, dzięcioł średni i dużego. Obrączkowanie przeprowadził Marcin Węsiora z Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku.

- Przybyli mieszkańcy mieli okazjĘ zapoznać się z technikami obrączkarskimi, cechami charakterystycznymi dla płci, wieku czy wagi obrączkowanych ptaków – informują organizatorzy akcji OTOP Malbork. - Wydarzenie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, polemiki, czy określenia przyszłości obrączkowania ptaków w Malborku. Spotkanie zakończyło się wspólną obserwacją miejscowych gatunków pod okiem niespodziewanego gościa Dariusza Ożarowskiego!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego rekrutacja

Grupa OTOP kieruje gorące podziękowania dla Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, Malbork - oficjalny profil miasta, burmistrzowi - Markowi Charzewskiemu oraz Piotrowi Sadowskiemu za możliwość przeprowadzenia odłowu.

_redakcja

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe