Kameralia wystartowały. Non Grata dał koncert

  • 26.02.2018, 10:04 (aktualizacja 26.02.2018, 10:11)
  • redakcja
Kameralia wystartowały. Non Grata dał koncert T. Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczne Zamkowe Kameralia oficjalnie zainaugurował koncert Kapeli Non Grata. Organizatorami cyklu są malborski zamek i Malborskie Stowarzyszenie OŚ. Przybyli na koncert do Karwanu goście wysłuchali koncertu muzyki dawnej, który grupa wykonała na kopiach instrumentów historycznych w oparciu o dziedzictwo zasad muzyki wieków przeszłych. Zaprezentowany repertuar obejmował muzykę z czasów średniowiecza, renesansu i baroku.

Przypominamy
Zamkowe Kameralia to cykl koncertów, które odbywają się w salach malborskiej warowni.
Projekt jest realizowany od 2011 r. Jego pomysłodawcą jest stowarzyszenie Malborskie Centrum Kwadrat. Od początku partnerem jest Muzeum Zamkowe. Obecnie Zamkowe Kameralia są przedsięwzięciem przygotowywanym wspólnie przez Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe.

_redakcja

Zdjęcia (20)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe