×
Niedziela, 24.03.2019

Malborskie Morsy z pomocą

  • 20.02.2018, 00:20 (aktualizacja 20.02.2018 00:25)
  • (a.k)
Malborskie Morsy z pomocą T. Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
10 486, 87 złotych zebrano dla Szymka. W sobotę (17 lutego), na plaży przy Szkole Łacińskiej odbył się I Zlot Morsów, zorganizowany przez Stowarzyszenie Malborskie Morsy. Podczas wspólnej zabawy w morsowanie, uczestnicy zlotu zebrali prawie dziesięć i pół tysiąca złotych na rehabilitację dla Szymka Mazurczaka.

10 486,87 zł – taką kwotę udało się zebrać podczas pierwszej edycji imprezy, zorganizowanej przez Malborskie Morsy. Oprócz wspólnej kąpieli w zimnym, bo tylko 0,3 stopniowym Nogacie, organizatorzy imprezy zadbali o całe rodziny – morsowaniu towarzyszył festyn. Impreza zebrała fanów morsowania z różnych miast Polski. Kolejka do punktu rejestracji uczestników była tak długa, że opóźniła start wejścia do wody. Na przybyłych na wydarzenie mieszkańców Malborka czekały przygotowane przez organizatorów atrakcje, m.in.: trampoliny, rowery do spinningu, można było upiec kiełbaskę a dzieci mogły pojeździć na kucach. Pieniądze zebrane podczas zlotu zostaną w całości przekazane na rehabilitację Szymona Mazurczaka, który w ubiegłym roku uległ wypadkowi i obecnie wymaga żmudnej rehabilitacji.

 

(a.k)

Zdjęcia (14)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe