Sobota, 24.08.2019

Śmiertelne potrącenie. Mężczyzna wpadł pod pociąg

  • 12.02.2018, 13:32 (aktualizacja 12.02.2018, 13:46)
  • (a.k)
Śmiertelne potrącenie. Mężczyzna wpadł pod pociąg
Podziel się:
Oceń:
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę, 10 lutego w Krasnołęce (powiat malborski). Pociąg śmiertelnie potrącił 56-letniego mężczyznę.

10 lutego (sobota), o godz. 15.10, służby otrzymały powiadomienie o śmiertelnym potrąceniu mężczyzny, który wpadł pod pociąg w Krasnołęce (dawniej Królewo).

- W sobotę, tuż po godz. 15-tej policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku do którego doszło w rejonie przejazdu kolejowego w

miejscowości Krasnołęka – relacjonuje asp. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pociąg relacji Olsztyn Główny – Szczecin Główny śmiertelnie potrącił 56-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie chwilę wcześniej stracił równowagę i upadł na tory. Na miejsce wypadku zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, śledczy oraz technik kryminalistyki. Czynności wykonywane przez funkcjonariuszy nadzorowane były przez prokuratora. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili

oględziny, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość maszynisty oraz kierownika pociągu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci ustalili, że w miejscu gdzie doszło do wypadku znajduje się monitoring, który pomoże ustalić szczegółowo okoliczności tego zdarzenia – wyjaśnia Marczyk.

Pociąg odjechał po 2,5-godzinnym postoju.

To kolejny, również śmiertelny wypadek na torach w tej okolicy. Blisko dwa tygodnie wcześniej w Starym Polu pociąg potrącił starszego mężczyznę.

(a.k)

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe