Spotkanie autorskie w Fabryce Inicjatyw. Mosty tczewskie - wystawa

  • 11.02.2018, 16:50 (aktualizacja 11.02.2018, 16:59)
  • (a.k)
Spotkanie autorskie w Fabryce Inicjatyw. Mosty tczewskie - wystawa T. Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 9 lutego, w Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw odbyło się spotkanie autorskie, poświęcone promocji książki „Mosty tczewskie”. Spotkaniu towarzyszyła wystawa, prezentującej 160-letnią historię przeprawy przez Wisłę. Inicjatywa zgromadziła kilkadziesiąt osób, zainteresowanych tematem historii mostów tczewskich.

W Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw, przybyli na spotkanie goście, mieli okazję posłuchać autorów prezentowanej książki: Łukasza Brządkowskiego i Przemysława Zielińskiego. Autorzy zapoznali zebranych z historią mostów tczewskich. Podczas spotkania można było kupić bogato ilustrowaną książkę, ze sprzedaży której dochód zostanie przeznaczony na wykonanie makiety przeprawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

(a.k)

Zdjęcia (32)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe