Zatrzymano 6 osób poszukiwanych, w tym jednego listem gończym

  • 03.01.2018, 12:23 (aktualizacja 03.01.2018, 12:34)
  • redakcja
Zatrzymano 6 osób poszukiwanych, w tym jednego listem gończym

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali sześć osób poszukiwanych. Trzech mężczyzn poszukiwanych było sądowym nakazem, jeden listem gończym i dwóch w celu ustalenia miejsca pobytu. Czterej zatrzymani zostali przewiezieni do zakładu karnego, gdzie będą odbywali kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

W weekend, 29 - 30 grudnia 2017 roku, policjanci zatrzymali sześciu poszukiwanych mężczyzn.


Jako pierwszy w piątek o godz. 10.50 na terenie Malborka został zatrzymany 50-latek, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w związku z niezapłaceniem grzywny. Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mężczyznę, na którego został wydany list gończy. Mieszkaniec Malborka spędzi w więzieniu 2 lata - informuje malborska Komenda Policji. - Kolejny poszukiwany, 28-latek, został zatrzymany jeszcze tego samego dnia po godz. 21-ej na terenie powiatu malborskiego.

Mężczyzna za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Trzej pozostali poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów w sobotę. Pierwszy z nich 30-latek poszukiwany był nakazem doprowadzenia za przestępstwa narkotykowe, pozostali dwaj mężczyźni w wieku 42 i 26 lat do ustalenia miejsca pobytu. Policjanci przypominają, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę lub pomaga mu w ucieczce podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe