Wybrano dyrektora Muzeum Miasta Malborka

  • 20.12.2017, 12:27 (aktualizacja 20.12.2017, 13:13)
  • redakcja
Wybrano dyrektora Muzeum Miasta Malborka holiday

Podziel się:

Oceń:

Wiadomo, kto będzie dyrektorem Muzeum Miasta Malborka, nowej jednostki muzealnej w mieście. Komisja zakończyła pracę a burmistrz zaakceptował rekomendowaną kandydaturę.

Urząd Miasta Malborka poinformował w Biuletynie Informacji Publicznej, że dyrektorem Muzeum Miasta Malborka została Dorota Raczkowska.

"Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 185/2017 Burmistrza Miasta Malborka z dnia 6 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Muzeum Miasta Malborka oraz powołania Komisji Konkursowej przeprowadziła postępowanie konkursowe na ww. stanowisko. W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Muzeum Miasta Malborka została wybrana Pani Dorota Raczkowska zam. Malbork."

Nowy dyrektor zatrudniony będzie na pół etatu, a na drugie pół etatu będzie pełnił funkcję kustosza. (ewentualnie może on zatrudnić inną osobę na tym stanowisku, decyzja będzie już należała do niego).

Wynagrodzenie dla dyrektora i kustosza muzeum łącznie ma wynosić około 130 tys. zł brutto rocznie. Całkowite koszty związane z funkcjonowaniem jednostki (pozostali pracownicy w sumie na 2,5 etatu i utrzymanie obiektu) pierwotnie oszacowano na 311 tys. zł rocznie.

Muzeum Miasta Malborka ma zacząć działać od 2 stycznia 2018 roku.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe