Nagroda dla Muzeum Zamkowego w Malborku za odbudowę KNMP

  • 08.11.2017, 12:02 (aktualizacja 08.11.2017, 12:20)
  • (a.k)
Nagroda dla Muzeum Zamkowego w Malborku za odbudowę KNMP Archiwum MZM

Podziel się:

Oceń:

Mariusz Mierzwiński, dyrektor MZM, odebrał nagrodę za im. ks. Profesora Janusza Stanisława Pasierba CONSERVATOR ECCLESIAE za prace konserwatorskie i roboty budowlane przy odbudowie Kościoła Najświętszej Marii Panny na Zamku w Malborku.

 

W poniedziałek, 6 listopada, w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków Politechniki Krakowskiej odbył się cykl imprez związanych z Muzeum Zamkowym w Malborku.
Podczas uroczystości, dyrektorowi MZM, Mariuszowi Mierzwińskiemu wręczono nagrodę im. ks. Profesora Janusza Stanisława Pasierba
CONSERVATOR ECCLESIAE.

Po konferencji w Instytucie Architektury odbyło się otwarcie wystawy planszowej prezentującej odbudowę kościoła malborskiego i figury mozaikowej Madonny. Ekspozycję przygotowało Muzeum w Malborku. Symboliczną wstęgę otwarcia wystawy przecięli dyrektor Mariusz Mierzwiński i prorektor Politechniki Krakowskiej d/s nauki - prof. dr hab. inż. Tadeusz Tatara.

 
(a.k)

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe