Poniedziałek, 20.05.2019

UWAGA na skażone mięso! Drób trafił także do Malborka!

  • 23.08.2017, 18:33
  • redakcja
UWAGA na skażone mięso! Drób trafił także do Malborka!
Podziel się:
Oceń:
Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wydał komunikat z listą sklepów, do których trafił drób skażony fipronilem. Jest na niej producent z Malborka.

Fipronil to substancja owadobójcza, najczęściej stosowana do zwalczania pcheł, kleszczy i innych pasożytów. Z Niemiec do Polski trafiło 4900 broilerów pochodzących z fermy drobiu, na której zastosowano ten środek.

Skażone fipronilem tuszki kury mięsnej, o numerze partii 5/31/2017, pochodzą z niemieckiej fermy które zostały zakupione przez firmę STAR DRÓB Małgorzata Moskot ul. al. Wojska Polskiego 90, 82-200 Malbork w ilości 420 kg. 

Na stronie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku dostępna jest lista sklepów, do których trafiło skażone mięso. Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że każdy konsument, który nabył i nadal posiada kwestionowane tuszki kury mięsnej może dokonać zwrotu w miejscu zakupu lub zutylizować we własnym zakresie.

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oscar
Oscar 4.11.2017, 05:50

dobry dzień
  Oto dobra wiadomość dla zainteresowanych. Możesz od razu zarabiać bez kontaktu stresowego (Sarkpaya Gokhan) na pustą kartę [ATM CARD] i być wśród szczęśliwców, którzy korzystają z tych kart. Ta pusta karta PROGRAMOWANIE jest w stanie włamać się do dowolnej bankomatu, gdziekolwiek na świecie. Mam już już zaprogramowaną i niewykrywaną kartę bankomatową, aby cofnąć maksimum 5000 dolarów dziennie przez maksymalnie 30 dni przez {[email protected]}
Cieszę się z tego, ponieważ dostałem kopię w zeszłym tygodniu i wykorzystałem ją do uzyskania 150 000 dolarów dolarów. Sarkpaya Gokhan Hackers wydaje kartę tylko po to, aby pomóc biednym i potrzebującym, a on również oferuje pomoc finansową. uzyskać dziś od Sarkpaya Gokhan Hackerów. Skontaktuj się z nami pocztą e-mailową [email protected]

Pozostałe