Wystawa Anny Panek

  • 25.05.2017, 21:35
  • (A) fot.Tomasz Sułkowski
Wystawa Anny Panek

Podziel się:

Oceń:

Malborskie Centrum Kultury i Edukacji Nova Galeria zaprasza na wystawę "Anna Panek - malarstwo". Można ją oglądać do 2 czerwca (piątek).

Anna Panek jest absolwentką Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi na wydziale grafiki. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym, projektowaniem wnętrz.

Brałam udział w ponad 80 wystawach zbiorowych i zorganizowałam 16 wystaw indywidualnych w Polsce i za granicą (Niemcy, Holandia, Japonia, Szwecja, Francja). Uczestniczyłam również w kilkudziesięciu plenerach i sympozjach artystycznych – wylicza Anna Panek. - Moje ostatnie działanie to projekt "3 po 3". Jest to cykl wystaw zorganizowanych wraz z zaprzyjaźnionymi artystami, Ewą Łukiewską i Benedyktem Kroplewskim. Inspiracją do malowania większości moich obrazów jest architektura..

Wystawa będzie czynna do 2 czerwca (piątek). Galerię można odwiedzać od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 15.30, a w środy od godz. 9 do 19.

(A) fot.Tomasz Sułkowski

Zdjęcia (9)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe