Tym razem były słowa i obrazy

  • 25.01.2017, 01:29 (aktualizacja 25.01.2017, 01:42)
  • (A) fot.Tomasz Sułkowski
Tym razem były słowa i obrazy

Podziel się:

Oceń:

W przyzamkowym Karwanie odbył się koncert, który zainaugurował tegoroczną odsłonę cyklu Zamkowych Kameraliów. W poetycki klimat wprowadził słuchaczy zespół Zdążyć przed Północą.

Zespół Zdążyć przed Północą tworzą muzycy związani z nurtem twórczości poetyckiej i lirycznej z silnym emocjonalnie przekazem muzyki poetycko-folkowej. To: Grzegorz Radtke - śpiew, gitara, harmonijka ustna, Tomasz Wiczyński – kontrabas i Mariusz Wilke – gitary. Promować będą swoją najnowszą płytę „Słowa”.

Organizatorami koncertu byli partnerzy: Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Koncertowi towarzyszyła wystawa prac Adama Kołakowskiego.

(A) fot.Tomasz Sułkowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe