Poniedziałek, 24.06.2019

Wykład i koncert w Szkole Łacińskiej

  • 24.01.2017, 00:32 (aktualizacja 24.01.2017, 00:35)
  • (AMS)
Wykład i koncert w Szkole Łacińskiej
Podziel się:
Oceń:
27 stycznia (piątek) o godz. 18 w Szkole Łacińskiej zaprezentowany zostanie program prezentujący Żołnierzy Wyklętych, ich ideały i postawy.

Malborskie wydarzenie to element projekti „Świadomi Patrioci”, którego sponsorem jest Grupa Energa propagującego wiedzę i utrwalającego pamięć o Żołnierzach Wyklętych. Jak tłumaczą jego pomysłodawcy, adresowany jest do środowisk kibiców, a także młodzieży szkolnej.

justvision
justvision
justvision

Chcemy opowiedzieć nie tylko o historii żołnierzy podziemia antykomunistycznego w Polsce, ale też o wartościach, które wyznawali i którym byli wierni, o ich postawach i świadomym wyborze, aby trwać w walce o wolną Polskę „aż po ofiarę życia” - mówią Anna i Andrzej Kołakowscy.

Na program, który zostanie zaprezentowany w piątkowy wieczór w Szkole Łacińskiej składają się wykład Anny Kołakowskiej „Aż po ofiarę życia” i koncert Andrzeja Kołakowskiego pt. „A kto chce być wolnym...”. Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny.

Więcej o programie i bohaterom, którym jest dedykowany, znajduje się na stronie internetowej www.swiadomipatrioci.pl.

(AMS)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe