Czwartek, 23.05.2019

Szachiści znów powalczą

  • 5.01.2017, 07:14
  • (ak)
Szachiści znów powalczą
Podziel się:
Oceń:
5 stycznia (czwartek) rozpocznie się Grand Prix Malborka 2017. Miłośnicy królewskiej gry będą rywalizowali w Ratuszu Staromiejskim. Zawody rozpoczną się o godz. 16.

- Cykl Grand Prix będzie składał się z 10 turniejów rozgrywanych w pierwsze czwartki miesiąca, z pominięciem wakacji. O miejscu w klasyfikacji generalnej decydować będzie suma punktów zdobytych we wszystkich turniejach. Każdy turniej to siedem rund, w których każdy z uczestników będzie dysponował 10 minutami do namysłu. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania sił w zmaganiach przy szachownicy – zachęca do udziału Marek Dackiewicz z Sekcji Szachowej Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji.

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

Tytułu mistrza Malborka będzie bronił Patryk Paziak, który uzbierał 57 punktów. Drugi był Marek Dackiewicz (49 pkt), a trzeci Tadeusz Wojszkun (42,5 pkt). Sklasyfikowano 53 zawodników. Patryk Paziak był jednocześnie najlepszy w kategorii juniorów, a pozostałe miejsca na podium zajęli: Michał Krawczenko (32 pkt) i Karol Jenczelewski (30 pkt).

(ak)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe