Młodzi wykonawcy wzruszyli widownię

  • 24.11.2016, 08:56
  • (A)
Młodzi wykonawcy wzruszyli widownię

Podziel się:

Oceń:

W I Liceum Ogólnokształcącym odbył się przegląd pieśni patriotycznych, który zakończył tegoroczne obchody Święta Niepodległości. Była to druga edycja imprezy, którą patronatem objęli starosta malborski oraz burmistrz Malborka.

Prezentacje konkursowe poprzedziła uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie „sienkiewiczówki”. Później scena należała do zespołów i solistów reprezentujących szkoły z całego powiatu. Oceniało ich jury, w skład którego wchodzili: Danuta Kuczewska, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Malborku, Sylwia Grabowska, dyrektor Wydziały Promocji, Edukacji, Kultury i Sportu w malborskim Starostwie Powiatowym, Jolanta Leszczyńska, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Malborka, Aleksandra Kapejewska, dyrektor Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji oraz Wioletta Jankowiak, animator kultury.

(A)

Zdjęcia (17)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe