Po mieście z przewodnikiem

  • 29.04.2016, 09:10
  • (A)
Po mieście z przewodnikiem

Podziel się:

Oceń:

Oddział Przewodnicki Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Stefana Dubyny w Malborku w roku 730 urodzin miasta przygotował cykl 10 spacerów z przewodnikiem. "Malbork – poznaj moc historii" ma ukazać różnorodność naszego miasta, przybliżyć jego historię, wielokulturowość i przeobrażenia architektoniczne od najdawniejszych czasów pierwotnego osadnictwa aż po dzień dzisiejszy. A przy okazji - odkrywać ciekawostki i tajemnice.

Tematyka i trasy poszczególnych spacerów dobrano w taki sposób, aby obejmowały one całe miasto i ukazywały jego różnorodność dawniej, ale także i dzisiaj. Aby stanowiły jednolitą całość wzajemnie ze sobą powiązane historią, tradycją, kulturą i religią.
Spacery prowadzone będą przez zespół wysokokwalifikowanych i posiadających długoletnie doświadczenie przewodników z uprawnienia przewodnika Muzeum Zamkowego w Malborku oraz uprawnieniami przewodnika turystycznego terenowego po mieście Malborku, Żuławach i województwie pomorskim.

Pierwszy spacer odbędzie się 7 maja (sobota). Zbiórka przy kościele św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście o godz. 11.

(A)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mapist
mapist 13.10.2016, 13:38
Interesuje cię nauka angielskiego przez skype? Więcej informacji znajdziesz na http://niedoskonalamama.pl/inw…

Pozostałe