Rozmowy o turystyce

  • 10.02.2016, 07:42
  • Admin Admin
Rozmowy o turystyce

Podziel się:

Oceń:

Jak informują służby prasowe magistratu, w piątek odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z branżą turystyczną.

Przedstawiciele branży turystycznej wysłuchali Katarzyny Jaskólskiej, naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą, która przedstawiła plan działań promocyjnych miasta na 2016 r. oraz zachęciła wszystkie podmioty, do współpracy przy opracowaniu wydawnictw promocyjnych.
Głównymi celami promocyjnymi przed sezonem są: uruchomienie nowego serwisu turystycznego miasta, aktualizacja materiałów promocyjnych miasta oraz opracowanie aplikacji o atrakcjach miasta działającej na systemie mobilnym iOS. Planowany jest również udział w spotkaniach branżowych oraz targach turystycznych organizowanych w kraju i za granicą.
Przedstawiciele branży zostali zachęceni do szerszej współpracy przy udzielaniu rabatów w ramach Malborskiej Karty Mieszkańca. Obecnie akcję wspiera 33 przedsiębiorców, a z karty korzysta około 13 tys. mieszkańców. Z darmowego wejścia do Muzeum Zamkowego w ramach Malborskiej Karty Mieszkańca w 2015 r. skorzystało około 2400 mieszkańców Malborka.

Podczas spotkania przybliżono również plany związane z organizacją obchodów 730-lecia nadania praw miejskich oraz tegorocznej edycji Oblężenia Malborka.

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe