Zlot młodych turystów

  • 25.09.2015, 09:38
  • Admin Admin
Zlot młodych turystów

Podziel się:

Oceń:

W naszym mieście odbędzie się XXX Wojewódzki Zlot Szkolnych Kół Krajoznawczo-Turystycznych.

Organizatorami imprezy są: Oddział Przewodnicki Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Stefana Dubyny w Malborku oraz Zespół Szkół w Gminie Malbork. W zlocie weźmie udział kilkanaście drużyn reprezentujących koła działające przy szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Chmielna, Gdańska, Pelplina, Sierakowic, Słupska, Subkowych, Rumi oraz Malborka.

Uczestnicy zapoznają się z historią i współczesnością Malborka, jego walorami krajoznawczymi i przyrodniczymi. W trakcie przeprowadzone zostaną liczne konkursy wiedzy, między innymi o Malborku i powiecie malborskim, krzyżakach i zamkach krzyżackich, plastyczny oraz piosenki turystycznej.

Zlot został objęty honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Malborskiego, Burmistrza Miasta Malborka i Wójta Gminy Malbork.

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe